Tüm ürünler
-
Torba paketleme makinesi
-
Granül Paketleme Makinası
-
Sıvı Paketleme Makinası
-
Toz Paketleme Makinası
-
Mini Doypack Paketleme Makinası
-
Çay poşeti paketleme makinesi
-
Kahve Paketleme Makinası
-
dikey paketleme makinesi
-
Akış Paketleme Makinası
-
Stand Up Poşet Paketleme Makinası
-
Döner Vakum Paketleme Makinası
-
Dolum Makinesi
-
Yatay Doypack Paketleme Makinası
-
Hazır Çanta
-
Paketleme Makinası Aksesuarları
-
dolgu ve kaplama makinesi
Dört Başlı Çuval Kaplama Makinesi Yüksek Hız ve Hassasiyet: Üretim Kapasitesini Yükseltin
| Ambalaj bilgileri: | Standart ihracat ahşap kasa ambalajı |
|---|---|
| Teslim süresi: | 15 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
VFF Dikey Buz Paketleme Makinesi: Otomatik Tartım, Doldurma ve Mühürleme
| Tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Ürün adı: | Mini Doypack paketleme makinesi |
| Garanti: | 1 Yıl |
Gıda ve Kağıt Paketleri için Elektrikli Otomatik Pelletizing Makinesi
| Ürün adı: | paletleyici |
|---|---|
| Ünitenin ağırlığı: | 20 kg |
| İşletim aralığı: | 1525mm |
Ürün Paketleme İçin Otomatik Paletleme Makinesi, Emiş Tabanlı İstifleme ve Dahili Çarpışma Algılamalı
| Ürün adı: | paletleyici |
|---|---|
| Ünitenin ağırlığı: | 20 kg |
| İşletim aralığı: | 1525mm |
Çift Kafalı Tam Otomatik Nozül Tipi Doldurma, Mühürleme ve Etiketleme Makinesi Plastik Torbalı Sıvılar, Macunlar Kolay Kullanım
| Ambalaj bilgileri: | Standart ihracat ahşap kasa ambalajı |
|---|---|
| Teslim süresi: | 15 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Yüksek Hızlı Elektrik Otomatik Spout-Top Çanta Doldurma Kaplama Makinesi Etiketleme Sıvılar için kolay çalıştırmak Su bazlı pastalar
| Ambalaj bilgileri: | Standart ihracat ahşap kasa ambalajı |
|---|---|
| Teslim süresi: | 15 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Yatay önceden yapılmış plastik poşet Otomatik Elektrikli Motor Gıda Paketleme Makinesi Granül Cüppe Paketleme için Çanta Tipi
| Tip: | Yatay Granül Paketleme Makinası |
|---|---|
| Gerilim: | 220V/380V |
| Otomatik Sınıflandırma: | Otomatik |
Gıda Ürünleri için Otomatik Doldurma Etiketleme Makinesi (Fındık Pirinç Patates Çipleri Şekerli Kurabiye) Plastik Doypack Torbaları
| Tip: | Tür: Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Ağırlık (kg): | 880 |
| Uygulanabilir Endüstriler: | Oteller, Konfeksiyon Mağazaları, Üretim Tesisi, Yiyecek ve İçecek Fabrikası, Çiftlikler, Restoran, E |
Tam otomatik önceden hazırlanmış çanta vakumlu döner ambalaj makinesi
| Tip: | Vakum paketleme makinesi |
|---|---|
| Marka adı: | ZCHONE PACK |
| Boyut(l*g*y): | L2100*W1400*H1700 |
Sekiz istasyonlu tam otomatik sıvı içecekler ve gıda ambalajlama ekipmanları hidrolik tahrik ile
| Tip: | Çok fonksiyonlu paketleme makinesi |
|---|---|
| Ürün adı: | Döner Paketleme Makinası |
| İşlev: | DOLUM, Etiketleme, Mühürleme |

