Tüm ürünler
-
Torba paketleme makinesi
-
Granül Paketleme Makinası
-
Sıvı Paketleme Makinası
-
Toz Paketleme Makinası
-
Mini Doypack Paketleme Makinası
-
Çay poşeti paketleme makinesi
-
Kahve Paketleme Makinası
-
dikey paketleme makinesi
-
Akış Paketleme Makinası
-
Stand Up Poşet Paketleme Makinası
-
Döner Vakum Paketleme Makinası
-
Dolum Makinesi
-
Yatay Doypack Paketleme Makinası
-
Hazır Çanta
-
Paketleme Makinası Aksesuarları
-
dolgu ve kaplama makinesi
anahtar kelimeler [ commodity liquid packaging equipment ] eşleşme 42 Ürünler.
Dikey Kese Paketleme Makinası Sos Yağı Ketçap Sıvı Paketleme Makinası
| Tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Garanti: | 12 ay |
| Uygulama: | Gıda,Kimyasal,Emtia,Tıbbi,Makine ve Donanım |
Şekilli Torba Paketleme Makinesi Yatay Ön Yapımlı Cüzdanlar Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi
| Türü: | Yatay Granül Paketleme Makinası |
|---|---|
| Voltaj: | 220V/380V |
| Otomatik Derecelendirme: | Otomatik |
Çok istasyonlu yatay önceden hazırlanmış poşet hardal sosu ambalajlama makinesi
| Türü: | Yatay Granül Paketleme Makinası |
|---|---|
| Voltaj: | 220V/380V |
| Otomatik Derecelendirme: | Otomatik |
Yatay önceden yapılmış plastik poşet Otomatik Elektrikli Motor Gıda Paketleme Makinesi Granül Cüppe Paketleme için Çanta Tipi
| Tip: | Yatay Granül Paketleme Makinası |
|---|---|
| Gerilim: | 220V/380V |
| Otomatik Sınıflandırma: | Otomatik |
Granül Kuruyemiş Kahve Çekirdekleri Pirinç Gıda Aperatif Paketleme Makineleri
| Tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Ağırlık (kg): | 1300 |
| Başvuru: | Gıda, Emtia, Medikal, Kimya, Makine ve Donanım |
Mini Doypack Paketleme Makinası Premade Çanta Fermuar Kilit Paketleme Makinası
| Tip: | Tür: Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Ağırlık (kg): | 880 |
| Uygulanabilir Sektörler: | Oteller, Konfeksiyon Mağazaları, Üretim Tesisi, Yiyecek ve İçecek Fabrikası, Çiftlikler, Restoran, E |
Pet Food Islak Gıda Mini Doypack Paketleme Makinesi Tavuk Sığır Çorbası Paketleme Makinesi
| Türü: | Çok fonksiyonlu paketleme makinesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | Mini Doypack paketleme makinesi |
| Ağırlık (kg): | 1300 |
Sebze Patates Cipsi Çerezleri İçin 4.0KW Yastık Akış Paketleme Makinesi
| Tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Başvuru: | Gıda, Emtia, Kimya, Makine ve Donanım |
| Ambalaj türü: | Ayakta Kese, Çanta, Kese |
Tek İstasyonlu Doypack Poşet Paketleme Makinası Gıda Aperatif Paketleme
| Tip: | gıda paketleme makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220V/380V |
| Sertifika: | CE,ISO |
Otomatik Dikey Süt Paketleme Makinesi Sıvı / Pastalı Pompalar Paslanmaz Çelik Gıda Sınıfı Paslanmaz ve Oksidasyona Dirençli
| Türü: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Garanti: | 12 Aylık |
| Uygulama: | Gıda,Kimyasal,Emtia,Tıbbi,Makine ve Donanım |

