Tüm ürünler
-
Torba paketleme makinesi
-
Granül Paketleme Makinası
-
Sıvı Paketleme Makinası
-
Toz Paketleme Makinası
-
Mini Doypack Paketleme Makinası
-
Çay poşeti paketleme makinesi
-
Kahve Paketleme Makinası
-
dikey paketleme makinesi
-
Akış Paketleme Makinası
-
Stand Up Poşet Paketleme Makinası
-
Döner Vakum Paketleme Makinası
-
Dolum Makinesi
-
Yatay Doypack Paketleme Makinası
-
Hazır Çanta
-
Paketleme Makinası Aksesuarları
-
dolgu ve kaplama makinesi
anahtar kelimeler [ multifunctional granules filling machine ] eşleşme 49 Ürünler.
Yapıştır Sıvı Paketleme Makinesi Çok Fonksiyonlu Şampuan Dolum Makinesi
| Tip: | Çok fonksiyonlu paketleme makinesi |
|---|---|
| Ürün adı: | Döner Paketleme Makinası |
| İşlev: | DOLUM, Etiketleme, Sızdırmazlık |
Çuval şeklindeki ambalaj makinesi jöle suyu oral sıvı çok fonksiyonel ambalaj makinesi
| Türü: | Yatay Granül Paketleme Makinası |
|---|---|
| Voltaj: | 220V/380V |
| Otomatik Derecelendirme: | Otomatik |
Çok Fonksiyonlu Dikey Paketleme Makinesi Evcil Hayvan Maması Kedi Maması Köpek Maması
| türü: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Ağırlık (kg): | 880 |
| Ambalaj türü: | Çanta, Film, Kese |
Tam otomatik çuval besleme çok fonksiyonel ambalaj makinesi
| Type: | Stand up pouch packing machine |
|---|---|
| Application: | Food, Beverage, Commodity, Machinery & Hardware |
| Applicable Industries: | Building Material Shops, Machinery Repair Shops, Food & Beverage Factory, Food Shop, Energy & Mining, Food & Beverage Shops, Other, Advertising Company |
Patates Cipsi Paketleme Makinesi (Nitrojen Dolgulu, Vakum Etkili, Çok Fonksiyonlu Hazır Torbalar İçin)
| Tip: | Otomatik ambalaj makinesi |
|---|---|
| Ürün adı: | gıda granül çok istasyonlu ambalaj makinesi |
| boyut (l*w*h): | L1900*W1400*H1450 |
Çerezler, Patates Cipsi, Bisküvi, Şeker, Fıstık, Fasulye ve Pirinç İçin Çok Fonksiyonlu Tam Otomatik Gıda Paketleme Makinesi
| Tip: | Otomatik ambalaj makinesi |
|---|---|
| Ürün adı: | gıda granül çok istasyonlu ambalaj makinesi |
| boyut (l*w*h): | L1900*W1400*H1450 |
Katı Granüller Çok Fonksiyonlu Otomatik Çok İstasyonlu Çanta Paketleme Makinesi
| Türü: | Çok fonksiyonlu paketleme makinesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | Çok başlı teraziye sahip çok istasyonlu paketleme makinesi |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Doldurma makinesi şişe granül sıvı toz malzemesi Otomatik Doldurma makinesi
| Türü: | Çok fonksiyonlu dolum makinesi |
|---|---|
| tartım aralığı: | 10-1500g 10-3000g |
| tartım doğruluğu: | 0.1-1.5g 0.2-2g |
Gıda Granül Mini Doypack Paketleme Makinesi Toz Sıvı Sos Paketleme
| Tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Garanti Sonrası Servis1: | Video teknik desteği |
| Garanti Sonrası Servis2: | Çevrimiçi destek |
Otomatik Kahve Çekirdeği Paketleme Makinesi Çok Fonksiyonlu Granül Stand Up Torbalar
| Türü: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Boyut ((L*W*H): | U1900*G1400*Y1450mm |
| Ağırlık (kg): | 880 |

