Tüm ürünler
-
Torba paketleme makinesi
-
Granül Paketleme Makinası
-
Sıvı Paketleme Makinası
-
Toz Paketleme Makinası
-
Mini Doypack Paketleme Makinası
-
Çay poşeti paketleme makinesi
-
Kahve Paketleme Makinası
-
dikey paketleme makinesi
-
Akış Paketleme Makinası
-
Stand Up Poşet Paketleme Makinası
-
Döner Vakum Paketleme Makinası
-
Dolum Makinesi
-
Yatay Doypack Paketleme Makinası
-
Hazır Çanta
-
Paketleme Makinası Aksesuarları
-
dolgu ve kaplama makinesi
anahtar kelimeler [ multifunctional powder packing machine ] eşleşme 98 Ürünler.
Kase Asansörlü Sekiz İstasyonlu Torba Besleme Makinesi Yarı Otomatik Manuel Besleme
| Tip: | Çok fonksiyonlu paketleme makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220V/380V |
| Şart: | Yeni |
Çift Beslemeli Yatay Kese Makinası Torbası Sıvı Paketleme Makinası
| Tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220V/380V |
| Otomatik sınıf: | Otomatik |
Şeker Paketleme Makinesi Kendinden Destekli Torba Emzikli Torbalar Besleme Makinesi
| Tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Ürün adı: | Yatay Paketleme makinesi |
| Ambalaj türü: | Stand-up Kese, Çantalar, Kese |
Çerezler, Patates Cipsi, Bisküvi, Şeker, Fıstık, Fasulye ve Pirinç İçin Çok Fonksiyonlu Tam Otomatik Gıda Paketleme Makinesi
| Tip: | Otomatik ambalaj makinesi |
|---|---|
| Ürün adı: | gıda granül çok istasyonlu ambalaj makinesi |
| boyut (l*w*h): | L1900*W1400*H1450 |
Patates Cipsi Paketleme Makinesi (Nitrojen Dolgulu, Vakum Etkili, Çok Fonksiyonlu Hazır Torbalar İçin)
| Tip: | Otomatik ambalaj makinesi |
|---|---|
| Ürün adı: | gıda granül çok istasyonlu ambalaj makinesi |
| boyut (l*w*h): | L1900*W1400*H1450 |
Yulaf ezmesi ambalajlama makinesi Gıda tahıl parçacıkları otomatik tartma önceden hazırlanmış poşet çok fonksiyonel ambalajlama makinesi
| Tip: | Otomatik ambalaj makinesi |
|---|---|
| Ürün adı: | gıda granül çok istasyonlu ambalaj makinesi |
| Boyut(U*G*Y): | L1900*W1400*H1450 |
Evcil Hayvan Maması Dolum Makinesi Granül Kedi Maması Köpek Maması Dondurularak Kurutulmuş Çiğ Et
| Tip: | Çok fonksiyonlu dolum makinası |
|---|---|
| Tartım Aralığı: | 10-1500g 10-3000g |
| Tartım doğruluğu: | 0.1-1.5g 0.2-2g |
Çok İstasyonlu Paketleme Makinası Aperatifler Şekerler Kuruyemişler Kuruyemişler Kurutulmuş Gıda
| Tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Üretim kapasitesi: | 20 torba/dakika, 50 torba/dakika, 30 torba/dakika |
| Garanti Sonrası Servis1: | Video teknik desteği |
Bitkisel çay torbası ambalajlama makinesi
| Tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Üretim kapasitesi: | 50 torba/dk, 30 torba/dk, 60 torba/dk |
| Boyut(U*G*Y): | 1270*860* 1840mm |
Otomatik Toz Kapatma Makinesi Süt Dolum Makinesi Bisküvi Patates Cipsi Kapatma
| Tip: | Dolum Makinesi |
|---|---|
| Ürün adı: | kapatma dolum makinası |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |

