Tüm ürünler
-
Torba paketleme makinesi
-
Granül Paketleme Makinası
-
Sıvı Paketleme Makinası
-
Toz Paketleme Makinası
-
Mini Doypack Paketleme Makinası
-
Çay poşeti paketleme makinesi
-
Kahve Paketleme Makinası
-
dikey paketleme makinesi
-
Akış Paketleme Makinası
-
Stand Up Poşet Paketleme Makinası
-
Döner Vakum Paketleme Makinası
-
Dolum Makinesi
-
Yatay Doypack Paketleme Makinası
-
Hazır Çanta
-
Paketleme Makinası Aksesuarları
-
dolgu ve kaplama makinesi
anahtar kelimeler [ vacuum premade pouch packaging machine ] eşleşme 31 Ürünler.
Tek veya 2 Kafa Lineer Tartı Paketleme Hatlı Doypack Paketleme Makinası
| Tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Ürün adı: | Mini Doypack paketleme makinesi |
| Başvuru: | Yiyecek, Atıştırmalıklar, Kuruyemişler, Tozlar, Granüller, Çay, Kahve vb. |
Mini Doypack Paketleme Makinesi Tek İstasyonlu Toz Paketleme
| Ağırlık (kg): | 880 |
|---|---|
| Üretim kapasitesi: | 30 torba/dak |
| Uygulama: | Granüller, küçük parçalar, toz, sıvı, sos ve diğer gıda ve gıda dışı ürünler |
Premade Torbalar Paketleme Vakum Makinesi Otomatik Dana Bezelye
| Ürün adı: | Çok fonksiyonlu vakum paketleme makinesi |
|---|---|
| Tip: | Besleme torbası vakum paketleme makinesi |
| Boyut (U * G * Y): | L2100*W1400*H1700 |
Sıvı Paketleme Makinesi: Üçgen Çuvallar, Sıvı Pompa Halka besleyici ile donatılmış İkincil Dozlama Sıvı Pasta Ürünleri
| Tip: | Çok fonksiyonlu paketleme makinesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | Döner Paketleme Makinası |
| İşlev: | DOLUM, Etiketleme, Mühürleme |
Döner Torbalı Hazır Paket Sekiz İstasyonlu Altı İstasyonlu Paketleme Makinesi, Çamaşır Tozu, Un, Süt Tozu ve Karbon Tozu
| Tip: | Otomatik toz paketleme makinesi |
|---|---|
| Garanti Sonrası Servis1: | Video Teknik Desteği |
| Garanti Sonrası Servis2: | Çevrimiçi Destek |
Dayanıklı Mini Doypack Makinesi Büyük Tek İstasyonlu Torba Besleme Makinesi Ana Bilgisayarı
| Tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Ürün adı: | Mini Doypack paketleme makinesi |
| Başvuru: | Gıda, Emtia |
Yiyecek Atıştırmalıklar Kahve Şeker Kurabiye Paketlenmiş Ürünler Paketleme Makinesi
| Türü: | Mini Doypack Paketleme Makinası |
|---|---|
| Görev: | DOLUM, Etiketleme, Mühürleme |
| Voltaj: | 220V,50/60HZ,1KW |
Saç Tipi Şekilli Çuval Malzeme Ambalaj Makinesi Yatay Ön Yapımlı Çuval Granül Katı Gıda Ambalaj Makinesi
| Türü: | Yatay Granül Paketleme Makinası |
|---|---|
| Voltaj: | 220V/380V |
| Otomatik Derecelendirme: | Otomatik |
Tam otomatik önceden hazırlanmış çanta vakumlu döner ambalaj makinesi
| Tip: | Vakum paketleme makinesi |
|---|---|
| Marka adı: | ZCHONE PACK |
| Boyut(l*g*y): | L2100*W1400*H1700 |
Biber Tozu Paketleme Makinası Masala Tozu Mini Doypack Kılıfı
| Ürün adı: | Toz Paketleme Makinası |
|---|---|
| Gerilim: | 220V/380V |
| Başvuru: | Yiyecek,Kimyasal,Tıbbi,İçecek,Emtia |

