Tüm ürünler
-
Torba paketleme makinesi
-
Granül Paketleme Makinası
-
Sıvı Paketleme Makinası
-
Toz Paketleme Makinası
-
Mini Doypack Paketleme Makinası
-
Çay poşeti paketleme makinesi
-
Kahve Paketleme Makinası
-
dikey paketleme makinesi
-
Akış Paketleme Makinası
-
Stand Up Poşet Paketleme Makinası
-
Döner Vakum Paketleme Makinası
-
Dolum Makinesi
-
Yatay Doypack Paketleme Makinası
-
Hazır Çanta
-
Paketleme Makinası Aksesuarları
-
dolgu ve kaplama makinesi
anahtar kelimeler [ automatic sauce pouch packing machine ] eşleşme 56 Ürünler.
Tek İstasyon Mini Doypack Paketleme Makinası Torba Tipi Sos Paketleme Makinası
| Tip: | Mini Doypack Paketleme Makinası |
|---|---|
| Ambalaj türü: | Ayakta Kese, Çanta, Kese |
| Üretim kapasitesi: | 30 torba/dak |
Çok istasyonlu yatay önceden hazırlanmış poşet hardal sosu ambalajlama makinesi
| Türü: | Yatay Granül Paketleme Makinası |
|---|---|
| Voltaj: | 220V/380V |
| Otomatik Derecelendirme: | Otomatik |
Şekilli Torba Paketleme Makinesi Yatay Ön Yapımlı Cüzdanlar Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi
| Türü: | Yatay Granül Paketleme Makinası |
|---|---|
| Voltaj: | 220V/380V |
| Otomatik Derecelendirme: | Otomatik |
Çuval şeklindeki ambalaj makinesi jöle suyu oral sıvı çok fonksiyonel ambalaj makinesi
| Türü: | Yatay Granül Paketleme Makinası |
|---|---|
| Voltaj: | 220V/380V |
| Otomatik Derecelendirme: | Otomatik |
1KW Doypack Dolum Makinesi Tozu 304 Paslanmaz Çelik Malzeme
| Tip: | Doypack paketleme makinesi |
|---|---|
| Ambalaj türü: | Çantalar, Kese, torbalar |
| Gerilim: | 220V,50/60HZ,1KW |
Manuel Kesime Uygun Kase Asansörlü Mini Doypack Paketleme Makinası
| Türü: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | Mini Doypack paketleme makinesi |
| Garanti: | 1 yıl |
Çift Beslemeli Yatay Kese Makinası Torbası Sıvı Paketleme Makinası
| Tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220V/380V |
| Otomatik sınıf: | Otomatik |
Yatay ambalaj makinesi çuval şeklindeki çanta kesesi sıvı çok istasyonlu ambalaj ekipmanları
| Türü: | Yatay Granül Paketleme Makinası |
|---|---|
| Voltaj: | 220V/380V |
| Otomatik Derecelendirme: | Otomatik |
Dört Başlı Çuval Kaplama Makinesi Yüksek Hız ve Hassasiyet: Üretim Kapasitesini Yükseltin
| Ambalaj bilgileri: | Standart ihracat ahşap kasa ambalajı |
|---|---|
| Teslim süresi: | 15 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Torba Rulo Film Pastası Sıvı Emülsiyon İçecek Meyve Sosu Süt Bal Çili Sosu Zeytinyağı Paketleme Makinesi
| Türü: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Garanti: | 12 Aylık |
| Uygulama: | Gıda,Kimyasal,Emtia,Tıbbi,Makine ve Donanım |

