Tüm ürünler
-
Torba paketleme makinesi
-
Granül Paketleme Makinası
-
Sıvı Paketleme Makinası
-
Toz Paketleme Makinası
-
Mini Doypack Paketleme Makinası
-
Çay poşeti paketleme makinesi
-
Kahve Paketleme Makinası
-
dikey paketleme makinesi
-
Akış Paketleme Makinası
-
Stand Up Poşet Paketleme Makinası
-
Döner Vakum Paketleme Makinası
-
Dolum Makinesi
-
Yatay Doypack Paketleme Makinası
-
Hazır Çanta
-
Paketleme Makinası Aksesuarları
-
dolgu ve kaplama makinesi
anahtar kelimeler [ food stand up pouch packaging ] eşleşme 177 Ürünler.
Masaüstü Döner Tabla Otomatik Elektrikli Dolum Kapatma Entegre Makinesi Kolay Kullanımlı Sıvı Gıda Kağıt Ağızlıklı Poşet Makinesi
| Ambalaj bilgileri: | Standart ihracat ahşap kasa ambalajı |
|---|---|
| Teslim süresi: | 15 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Otomatik Granül Dikey Paketleme Makinası Stand Up Kılıfı Fermuarlı Çanta
| Tip: | Dikey Granül Paketleme Makinası |
|---|---|
| Gerilim: | 220V 50/60Hz |
| Üretim kapasitesi: | 50 torba/dak, 30 torba/dak |
Otomatik Torba Besleme Sıvısı Paketleme Makinası Ayakta Kese Emzikli Kese Suyu Sosu
| Tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Ürün adı: | Sıvı Paketleme Makinası |
| Gerilim: | 220V/380V |
Çok İstasyonlu Kahve Paketleme Makinesi Hazır Torbalar Paketleme Ekipmanları
| Tip: | Çok fonksiyonlu paketleme makinesi |
|---|---|
| Ürün adı: | Kahve Tozu Paketleme Makinesi |
| Başvuru: | Gıda,Tıbbi,Kimyasal,Emtia,Makine ve Donanım |
Vakum Paketleme Makinası Kese Paketleme Ürün Paketleme Makinası
| Tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Sertifika: | ISO,CE |
| Uygulanabilir Ürün: | Fındık, Kaju, Şeker, Antep Fıstığı, Kahve Çekirdekleri, Çay, Kurabiye, Patlamış Mısır, Atıştırmalıkl |
Hazır Torbalar Yatay Doypack Paketleme Makinası Yüksek Hızlı Otomatik
| Türü: | Yatay Granül Paketleme Makinası |
|---|---|
| Voltaj: | 220V/380V |
| Otomatik Derecelendirme: | Otomatik |
Dörtlü Mühür Torbası Paketleme Makinası Dikey Stand Up 220V 50Hz
| Tip: | Torba paketleme makinesi |
|---|---|
| Paketleme materyali: | PET/AL/NY/PE'den yapılmış şeffaf tek film, kompozit film, alüminyum plastik film, alüminyum foly |
| Başvuru: | Gıda, Emtia, toz ve un |
1kg 2kg 5kg Yemek sınıfı Temizleyici Temizleyici Çamaşır Tozu Çanta Cüzdan Film Yapma Tam Otomatik Paketleme Makinesi
| Tip: | Çok fonksiyonlu dikey paketleme makinesi |
|---|---|
| Ambalaj türü: | Çanta, Kese |
| Başvuru: | Gıda,Kimyasal,Emtia,Tıbbi,Makine ve Donanım |
Masala Toz Paketleme Makinası Yastık Kılıfı Çanta Paketleme Makinası
| Tip: | Dikey Toz Paketleme Makinası |
|---|---|
| Otomatik sınıf: | Otomatik |
| Ana bileşenler: | Motor, Basınçlı kap, Pompa, PLC, Dişli, Rulman, Motor, Şanzıman |
Gıda Granül Mini Doypack Paketleme Makinesi Toz Sıvı Sos Paketleme
| Tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Garanti Sonrası Servis1: | Video teknik desteği |
| Garanti Sonrası Servis2: | Çevrimiçi destek |

