Tüm ürünler
-
Torba paketleme makinesi
-
Granül Paketleme Makinası
-
Sıvı Paketleme Makinası
-
Toz Paketleme Makinası
-
Mini Doypack Paketleme Makinası
-
Çay poşeti paketleme makinesi
-
Kahve Paketleme Makinası
-
dikey paketleme makinesi
-
Akış Paketleme Makinası
-
Stand Up Poşet Paketleme Makinası
-
Döner Vakum Paketleme Makinası
-
Dolum Makinesi
-
Yatay Doypack Paketleme Makinası
-
Hazır Çanta
-
Paketleme Makinası Aksesuarları
-
dolgu ve kaplama makinesi
anahtar kelimeler [ food stand up pouch packaging ] eşleşme 177 Ürünler.
Torbalar Kraft Kağıt Hazır Çanta Gıda Ambalaj Çantaları Stand Up Fermuarlı Çantalar
| Ürün adı: | Somun Paketleme Torbası |
|---|---|
| Özel sipariş: | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut: | özelleştirilmiş |
2.5KW atıştırmalık ambalaj makinesi patates cipsi kurabiye şekerlemeler fıstık
| türü: | Pet kedi kumu paketleme makinesi |
|---|---|
| Otomatik Derecelendirme: | Otomatik |
| Uygulama: | Kedi kumu, kedi maması, köpek maması, balık yemi ve diğer partikül maddeler |
Dayanıklı Küçük Gıda Torbaları Paketleme Makinesi 50/60HZ Otomatik
| Ürün Adı: | emzik paketleme makinesi |
|---|---|
| Menşe yeri: | foshan çin |
| Uygulama: | İçecek, sıvı ve meyve suyu |
Yatay Paslanmaz Çelik Çok İstasyonlu Tam Otomatik Ön Yapımlı Torba Paketleme Makinesi
| türü: | Yatay Granül Paketleme Makinası |
|---|---|
| Voltaj: | 220V/380V |
| Otomatik Derecelendirme: | Otomatik |
Yatay ambalaj makinesi çuval şeklindeki çanta kesesi sıvı çok istasyonlu ambalaj ekipmanları
| Türü: | Yatay Granül Paketleme Makinası |
|---|---|
| Voltaj: | 220V/380V |
| Otomatik Derecelendirme: | Otomatik |
Kedi Maması Mini Doypack Paketleme Makinesi Otomatik Akıllı 1 İstasyon
| Tip: | doypack paketleme makinesi |
|---|---|
| Ambalaj türü: | Çantalar, Keseler, Torbalar |
| Gerilim: | 220V,50/60HZ,1KW |
Tek İstasyonlu Doypack Poşet Paketleme Makinası Gıda Aperatif Paketleme
| Tip: | gıda paketleme makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220V/380V |
| Sertifika: | CE,ISO |
M Poşet Yatay Paketleme Makinası Enzim Sos Kapsülleri 220V/380V
| Tip: | Yatay Granül Paketleme Makinası |
|---|---|
| Gerilim: | 220V/380V |
| Otomatik sınıf: | Otomatik |
Çok Fonksiyonlu Otomatik Toz Paketleme Makinesi Prefabrik Kese Besleme Makinesi
| Tip: | Toz Paketleme Makinası |
|---|---|
| Başvuru: | Kimyasal, Emtia, Gıda, toz |
| Garanti: | 1 yıl |
Çift Beslemeli Yatay Kese Makinası Torbası Sıvı Paketleme Makinası
| Tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220V/380V |
| Otomatik sınıf: | Otomatik |

