Tüm ürünler
-
Torba paketleme makinesi
-
Granül Paketleme Makinası
-
Sıvı Paketleme Makinası
-
Toz Paketleme Makinası
-
Mini Doypack Paketleme Makinası
-
Çay poşeti paketleme makinesi
-
Kahve Paketleme Makinası
-
dikey paketleme makinesi
-
Akış Paketleme Makinası
-
Stand Up Poşet Paketleme Makinası
-
Döner Vakum Paketleme Makinası
-
Dolum Makinesi
-
Yatay Doypack Paketleme Makinası
-
Hazır Çanta
-
Paketleme Makinası Aksesuarları
-
dolgu ve kaplama makinesi
anahtar kelimeler [ pouches packing machine ] eşleşme 257 Ürünler.
Tea Bag Packaging Machine, Pyramid/Rectangular Tea Bag Non-Woven Nylon Fabric
| Tip: | Çok fonksiyonlu ambalaj makinesi |
|---|---|
| Üretim kapasitesi: | 50 torba/dk, 30 torba/dk, 60 torba/dk |
| boyut (l*w*h): | 1270*860* 1840mm |
Patates Cipsi Paketleme Makinesi (Nitrojen Dolgulu, Vakum Etkili, Çok Fonksiyonlu Hazır Torbalar İçin)
| Tip: | Otomatik ambalaj makinesi |
|---|---|
| Ürün adı: | gıda granül çok istasyonlu ambalaj makinesi |
| boyut (l*w*h): | L1900*W1400*H1450 |
Eight-Station Beef Jerky Packaging Machine, 304 Stainless Steel, Food-Grade, Safe and Hygienic
| Tip: | Otomatik ambalaj makinesi |
|---|---|
| Ürün adı: | gıda granül çok istasyonlu ambalaj makinesi |
| Boyut(U*G*Y): | L1900*W1400*H1450 |
Yulaf ezmesi ambalajlama makinesi Gıda tahıl parçacıkları otomatik tartma önceden hazırlanmış poşet çok fonksiyonel ambalajlama makinesi
| Tip: | Otomatik ambalaj makinesi |
|---|---|
| Ürün adı: | gıda granül çok istasyonlu ambalaj makinesi |
| Boyut(U*G*Y): | L1900*W1400*H1450 |
Pompa Çok Fonksiyonlu Akıllı Küçük Çanta Sıvı Paketleme Makinesi
| Tip: | Çok fonksiyonlu paketleme makinesi |
|---|---|
| Ürün adı: | Döner Paketleme Makinası |
| İşlev: | DOLUM, Etiketleme, Mühürleme |
30 Torba / Dakika Otomatik Sıvı Dolum Makinesi Düz Dokuma Suyu Dolum ve Kapama Makinesi
| Tip: | doypack paketleme makinesi |
|---|---|
| Ambalaj türü: | Çantalar, Keseler, Torbalar |
| Gerilim: | 220V,50/60HZ,1KW |
50HZ 60HZ Yatay Akış Sarma Makinesi Erişte Maggi Paketleme
| Tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Ürün adı: | pulluk paketleme makinesi |
| Otomatik sınıf: | Otomatik |
Hazır Torba Ağızlı Torbalar Ayaklı Torbalar Sıvı Suyu Sütlü İçecekler
| Ürün adı: | emzik kese |
|---|---|
| Özel sipariş: | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut: | özelleştirilmiş |
Hazır Bacalı Çanta Suyu Süt Jöle Sıvı Ambalaj Stand Up Kılıfı
| Ürün adı: | Ayakta Kese |
|---|---|
| Özel sipariş: | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut: | özelleştirilmiş |
1KW Doypack Dolum Makinesi Tozu 304 Paslanmaz Çelik Malzeme
| Tip: | Doypack paketleme makinesi |
|---|---|
| Ambalaj türü: | Çantalar, Kese, torbalar |
| Gerilim: | 220V,50/60HZ,1KW |

