Tüm ürünler
-
Torba paketleme makinesi
-
Granül Paketleme Makinası
-
Sıvı Paketleme Makinası
-
Toz Paketleme Makinası
-
Mini Doypack Paketleme Makinası
-
Çay poşeti paketleme makinesi
-
Kahve Paketleme Makinası
-
dikey paketleme makinesi
-
Akış Paketleme Makinası
-
Stand Up Poşet Paketleme Makinası
-
Döner Vakum Paketleme Makinası
-
Dolum Makinesi
-
Yatay Doypack Paketleme Makinası
-
Hazır Çanta
-
Paketleme Makinası Aksesuarları
-
dolgu ve kaplama makinesi
anahtar kelimeler [ pouches packing machine ] eşleşme 257 Ürünler.
Otomatik Dikey Katı Paketleme Makinası Somun Şeker Tuz Doypack
| Tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Üretim kapasitesi: | 50 torba/dak, 30 torba/dak |
| Garanti Sonrası Servis1: | Video teknik desteği |
var forwardingUrl = "/page/bouncy.php?&bpae=GbhOdysnYk17jkt2PJtI88fBFHlLFYuQlfIqtmm4%2F8r3JeQAhr0a2bTz2rqvAVJL%2FRpiT%2B0zaRxcYJzY%2F5dmrjlhk%2BklvJEjzgvhatJkEckhERgzVjzSfdsjovJp8oMi1%2FLCD%2BddlJ98h2oNxP%2FMoNJ%2FE3DPNJoxNO1vKE5sJZq1MNHmSMRoNwjMi54xPfrtaYpjr8ftBRWlD%2BiY8POeiQtnp4yVsgQevH91qSt1pdCXJ7wpaZsGhtahrxAto1X3ITFtBw0dhy1c%2BZOWXFTAC5qMDLpNHXiwLnq4%2F1J5nbl1WtqfY5uk5NhvxYYUOEtaRpev88YSoY4h%2BGRknKbPlauTwZaBB6WbE7IhPROQDqyqpF0eU%2FnIohlrEpTswhf%2B%2FX6jucORythWKG%2B%2FrJc%3D&redirectType=
| Tip: | Paketleme Makinası Aksesuarları |
|---|---|
| Ürün adı: | sıvı pompası |
| Dolum aralığı: | 10g-1kg |
Otomatik Ölçüm Ekipmanları Paketleme Makinesi Volumetrik Bardak Cihazı
| Ambalaj bilgileri: | Standart ihracat tahta sandık ambalajı |
|---|---|
| Teslim süresi: | 15 |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Doypack Paketleme Makinası Sıvı Pompası Suyu Çamaşır Sıvısı
| Tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Ürün adı: | Mini Doypack paketleme makinesi |
| İşlev: | DOLUM, Etiketleme, Sızdırmazlık |
Çok fonksiyonel Mini Doypack Ambalaj Makinesi Otomatik Toz Ambalaj Makinesi
| türü: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | Mini Doypack paketleme makinesi |
| Uygulama: | Gıda, Emtia |
Gıda Paketleme Makinası Kurutulmuş Meyve Paketleme Makinası
| Tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Ürün adı: | Mini Doypack paketleme makinesi |
| Başvuru: | Gıda, Atıştırmalıklar, Kuruyemişler, Tozlar, Granüller, Çay, Kahve vb. |
220V Un Paketleme Makinesi Otomatik Tek İstasyon Torba Besleyici Vidalı Ölçme Makinesi
| Tip: | Çok fonksiyonlu paketleme makinesi |
|---|---|
| Ürün adı: | Mini Doypack paketleme makinesi |
| Ağırlık (kg): | 1300 |
Gıda Balık Aberdeen Ambalaj için Otomatik Döner Vakum Paketleme Makinesi
| Tip: | Vakum Paketleme Makinası |
|---|---|
| Boyut(l*w*h): | L2100*G1400*Y1700 |
| Gerilim: | 220V 380V 50/60HZ |
Otomatik Çok Fonksiyonlu Akış Paketleme Makinesi Montaj Hattı Paketleme
| Tip: | Yastık Paketleme Makinası |
|---|---|
| Paketleme Hızı: | 40 - 230 Torba / Dakika |
| Boyut (U * G * Y): | (L)4020(G)770X(Y)1450mm |
Tek Fazlı Mini Doypack Ambalaj Makinesi Limon Asit Çuval Ambalaj Makinesi
| türü: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | Mini Doypack paketleme makinesi |
| Garanti: | 1 yıl |

