Tüm ürünler
-
Torba paketleme makinesi
-
Granül Paketleme Makinası
-
Sıvı Paketleme Makinası
-
Toz Paketleme Makinası
-
Mini Doypack Paketleme Makinası
-
Çay poşeti paketleme makinesi
-
Kahve Paketleme Makinası
-
dikey paketleme makinesi
-
Akış Paketleme Makinası
-
Stand Up Poşet Paketleme Makinası
-
Döner Vakum Paketleme Makinası
-
Dolum Makinesi
-
Yatay Doypack Paketleme Makinası
-
Hazır Çanta
-
Paketleme Makinası Aksesuarları
-
dolgu ve kaplama makinesi
anahtar kelimeler [ pouches packing machine ] eşleşme 257 Ürünler.
Otomatik Kahve Çekirdeği Paketleme Makinesi Çok Fonksiyonlu Granül Stand Up Torbalar
| Türü: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Boyut ((L*W*H): | U1900*G1400*Y1450mm |
| Ağırlık (kg): | 880 |
Mini Doypack Masala Toz Paketleme Makinası Paslanmaz Çelik Malzeme
| Tip: | Çok Fonksiyonlu Torba Besleme Makinası |
|---|---|
| Ürün adı: | Mini Doypack Paketleme Makinası |
| Başvuru: | Yiyecek,Kimyasal,Tıbbi,İçecek,Emtia |
Otomatik Torba Besleme Tozu Paketleme Makinesi Çok İstasyonlu Katı İçecek
| Tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Başvuru: | Yiyecek,Kimyasal,Tıbbi,İçecek,Emtia |
| Gerilim: | 220V/380V |
Kahve Tozu Paketleme Makinası Hazır Çanta Yatay Paketleme Makinası Kahve Çekirdekleri
| Ürün adı: | yatay paketleme makinesi |
|---|---|
| Makine malzemesi: | Gıda sınıfı SS304 |
| Üretim kapasitesi: | 20-40 torba / dak |
Snack Dikey Paketleme Makinası Otomatik Yastık Kılıfı Paketleme Makinası
| Tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Üretim kapasitesi: | 50 torba/dak, 30 torba/dak |
| Garanti Sonrası Servis1: | Video teknik desteği |
Patates Cipsi Granül Dikey Paketleme Makinesi Çantaları Film Kılıfı 880kg ZCHONE
| Tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Ağırlık (kg): | 880 |
| Ambalaj türü: | Çanta, Film, Kese |
Çok Fonksiyonlu Kahve Paketleme Makinesi Kullanımı Kolay Hassas Ölçüm
| Tip: | Çok fonksiyonlu paketleme makinesi |
|---|---|
| Ürün adı: | Çok başlı teraziye sahip çok istasyonlu paketleme makinesi |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Şeker Tohumları Tahıl Hazır Çanta Paketleme Makinesi Otomatik 1KW
| Gerilim: | 220V,50/60HZ,1KW |
|---|---|
| Otomatik Derecelendirme: | Otomatik |
| Durum: | Yeni |
10G Patates Cipsi Paketleme Makinesi Otomatik Patates Kızartması Aperatif Paketleme Makinesi
| Tip: | otomatik granül paketleme makinesi |
|---|---|
| Ambalaj türü: | Ayakta Kese, Çanta, Kese |
| Garanti: | 12 ay |
Tam Otomatik Gıda Paketleme Makinesi Çok Fonksiyonlu Çok İstasyonlu
| Tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Ürün adı: | gıda granül çok istasyonlu paketleme makinesi |
| Boyut(L*W*H): | L1900*G1400*Y1450 |

