Tüm ürünler
-
Torba paketleme makinesi
-
Granül Paketleme Makinası
-
Sıvı Paketleme Makinası
-
Toz Paketleme Makinası
-
Mini Doypack Paketleme Makinası
-
Çay poşeti paketleme makinesi
-
Kahve Paketleme Makinası
-
dikey paketleme makinesi
-
Akış Paketleme Makinası
-
Stand Up Poşet Paketleme Makinası
-
Döner Vakum Paketleme Makinası
-
Dolum Makinesi
-
Yatay Doypack Paketleme Makinası
-
Hazır Çanta
-
Paketleme Makinası Aksesuarları
-
dolgu ve kaplama makinesi
anahtar kelimeler [ pouches packing machine ] eşleşme 259 Ürünler.
Asılı Kulak Kahve Paketleme Makinesi Kılıfı Kahve Çay Tozu 3.7KW
| Tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| İç Film Genişliği: | 180 mm (75*90 mm) |
| Dış Film Genişliği: | 200 mm (100*125 mm) |
Çok İstasyonlu Kahve Paketleme Makinesi Hazır Torbalar Paketleme Ekipmanları
| Tip: | Çok fonksiyonlu paketleme makinesi |
|---|---|
| Ürün adı: | Kahve Tozu Paketleme Makinesi |
| Başvuru: | Gıda,Tıbbi,Kimyasal,Emtia,Makine ve Donanım |
Tek İstasyonlu Otomatik Granül Paketleme Makinası Torba Besleme Makinası
| Tip: | Çok fonksiyonlu paketleme makinesi |
|---|---|
| Ürün adı: | Mini Doypack Paketleme Makinası |
| Uygulama: | Gıda, Atıştırmalıklar, Kuruyemişler, Tozlar, Granüller, Çay, Kahve vb. |
Biber Tozu Paketleme Makinası Toz Torbası Paketleme Makinası Zerdeçal Baharat
| Tip: | Çok Fonksiyonlu Torba Besleme Makinası |
|---|---|
| Ürün adı: | Mini Doypack Paketleme Makinası |
| Başvuru: | Gıda, Kimya, Tıbbi, İçecek, Emtia |
Masala Toz Paketleme Makinası Yastık Kılıfı Çanta Paketleme Makinası
| Tip: | Dikey Toz Paketleme Makinası |
|---|---|
| Otomatik sınıf: | Otomatik |
| Ana bileşenler: | Motor, Basınçlı kap, Pompa, PLC, Dişli, Rulman, Motor, Şanzıman |
Vakum Paketleme Makinası Kese Paketleme Ürün Paketleme Makinası
| Tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Sertifika: | ISO,CE |
| Uygulanabilir Ürün: | Fındık, Kaju, Şeker, Antep Fıstığı, Kahve Çekirdekleri, Çay, Kurabiye, Patlamış Mısır, Atıştırmalıkl |
1kg 5kg Pirinç Paketleme Makinası Otomatik Granül Ürün Poşet Dolum ve Kapama Makinası
| Tip: | Tür: Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Ağırlık (kg): | 880 |
| Uygulanabilir Sektörler: | Oteller, Konfeksiyon Mağazaları, Üretim Tesisi, Yiyecek ve İçecek Fabrikası, Çiftlikler, Restoran, E |
Pirinç Fındığı Kırmızı Fasulye Tahıl Granül Paketleme Makinesi Çok Fonksiyonlu Paketleme Ekipmanları
| Type: | Type: Multi-Function Packaging Machine |
|---|---|
| Ağırlık (kg): | 880 |
| Uygulanabilir Sektörler: | Oteller, Konfeksiyon Mağazaları, Üretim Tesisi, Yiyecek ve İçecek Fabrikası, Çiftlikler, Restoran, E |
Çok Fonksiyonlu Sıvı Paketleme Makinesi Süt Sosu Ketçap Krem Torba Paketleme Ekipmanları
| Tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Tahrikli Tip: | Hidrolik |
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
Kahve Paketleme Makinesi Filtre Kağıdı Islatma Torbası Paketleme Dakikada 60 Torba
| Türü: | kahve poşeti paketleme makinesi |
|---|---|
| Ağırlık (kg): | 650 |
| Voltaj: | 220V Tek faz 50/60Hz |

